Fintech Uygulamalarına İlişkin İçgörüler

Karmaşa Esnasında Görmeniz Gerekenleri Kaçırmayın

Para birimlerindeki hafif bir artış / düşüş veya platforma özgü herhangi bir sorun, çevrimiçi sosyal medya kaynakları, Twitter, App Store, Google Play’de geniş tartışmalara neden olabilir. Başa çıkacak çok fazla veri olduğundan ve çok sayıda trol ve otomatik bot kullanıcısı olduğundan, bu zamanlarda içgörü elde etmek oldukça zor hale geliyor. TopicScope ile gürültüyü filtreleyebilir ve dikkatinizi temel konuşma konularına odaklayabilirsiniz, böylece sosyal platformlarda paylaşılan içeriklerin farklı alanlarını keşfedebilir ve ürün ve servisleriniz için doğru zamanda doğru aksiyonları alabilirsiniz.

Şikayetçi Müşterilerinize Hemen Cevap Verin

Müşterileriniz ürün ve hizmetlerinizden şikayet ediyor ve onlarla iletişim kurmuyor musunuz? Pivony’deki Yapay Zeka algoritmaları şikayetçi kişileri tespit edebiliyor ve böylece bu kullanıcıları hızlıca keşfedip bu kullanıcılara anında yanıt verebilirsiniz.

Hangi Sorunların Uygulama Puanınızı En Çok Düşürdüğünü Keşfedin

5 yıldızlı bir derecelendirmeyi hedeflemek harika. Ancak, bazı konular genel puanınızı düşürüyor olabilir. Bunları hızlıca keşfedip gerekli aksiyonları almazsanız uygulama rating’iniz düşük kalacaktır. Pivony ile bu alanları hızla keşfedebilir, sorunları çözebilir ve aynı kitleden size daha iyi bir puan vermesini isteyebilirsiniz.

Daha Fazlasını
Keşfetmek İster misiniz?

Close Bitnami banner
Bitnami